Informacje

System do monitorowania stężenia glukozy we krwi System do pomiaru glikemii evercare® genius wykorzystuje najnowocześniejszą technikę pomiarową oraz posiada funkcje, które zapewniają dokładność, bezpieczeństwo i wygodę stosowania. Glukometr został stworzony w trosce o poprawę jakości życia pacjentów z cukrzycą.
Wiarygodny pomiar dzięki minimalizacji interferencji
Metoda GDH-FAD , która została zastosowana w evercare® genius gwarantuje rzetelne wyniki pomiaru pomimo obecności we krwi innych niż glukoza cukrów prostych. Rozpoznając aż 74 substancji endo i egzogennych minimalizuje interferencje (zakłócenia), dając wiarygodny pomiar.

Wykonanie pomiarów, wymiany baterii oraz synchronizacji wyników możesz dokonać w łatwy sposób.
Precyzja i szybkość pomiaru
Gwarancja wykonania precyzyjnego pomiaru niezależnie od panujących warunków. W odróżnieniu od pomiaru fotometrycznego, na pomiar wykonany przy użyciu nie mają wpływu natężenie światła, wilgotność powietrza, temperatura, pole elektromagnetyczne, przyjmowane leki czy zanieczyszczone okienko czytnika optycznego.
Wszechstronność
Na pomiar wykonywany przy użyciu nie wpływa poziom hematokrytu (zakres pomiaru przy hematokrycie od 0% do 70%). Testy paskowe mogą być stosowane u noworodków i osób z zaburzeniami w zakresie parametrów czerwonokrwinkowych.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s